2024 m. Spalio 8–27 d.

Festivalio akcentai

Festivalio filmų programa – gausi ir įkvepianti pasakojamomis istorijomis, tačiau ne mažiau intriguojanti yra ir festivalio renginių programa, ypač – festivalio akcentai! Premjeros, naujovės, atidarymas ir apdovanojimai: apie viską plačiau – būtent šiame rinkinyje.

Patyriminiai seansai

Tik filmo ne(be)užtenka? Ši filmus lydinčių patirčių programa – būtent tau! Gali prireikti šiek tiek pajudėti, susitelkti ir pamedituoti, smalsiai degustuoti ar kitaip patirti šiaip jau įprastus kasdienybės procesus. Neabejojame, kad žiūrėti filmus galima ne tik akimis, tad kviečiame trumpam šokti iš komforto zonos ir pakutenti visas savo jusles.

Diskusijos

Nepatogūs filmai yra ypatingi tuo, kad jiems pasibaigus, liekame su daugybe klausimų – po filmo juos norisi garsiai su kuo nors aptarti. Tad po kai kurių seansų nepaliksime jūsų vienų – filmus ir juose nagrinėjamas temas aptarsime su žmogaus teisių aktyvistais ir įvairių sričių ekspertais. Juk kartais filmas – tik platesnių diskusijų ir apmąstymų pradžia, ir daug svarbiau gali būti tai, kas vyks po jo.

Susitikimai su kūrėjais

Smalsu sužinoti, o kaip gi dabar gyvena filmo herojai ar kas įvyko po to? Paklauskite! Po filmų kylančius klausimus pateiksime jų kūrybinėms komandoms.

Renginiai

Rėmėjai

Visi rėmėjai