2024 m. Spalio 8–27 d.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Klientų aptarnavimo centras

pagalba@nepatoguskinas.lt
+370 (678) 45 518

Festivalio direktorius

Gediminas Andriukaitis

gediminas@nepatoguskinas.lt
+370 (605) 12 624

Komunikacijos vadovė

Indraja Vaitkūnaitė

indraja@nepatoguskinas.lt
+370 (620) 76 507

Festivalio koordinatorė

Judita Ragauskaitė

judita@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 77 281

Festivalio koordinatorė

Emilija Statinaitė

emilija@nepatoguskinas.lt
+370 (617) 44 947

Svečių koordinatorė

Agnė Šlivinskaitė

guests@inconvenientfilms.lt
+370 (621) 62 222

Verslo klientų aptarnavimas

Laura Makarskaitė

laura@nepatoguskinas.lt
+370 (638) 18 910

Atstovė žiniasklaidai

Augustė Sturlytė

press@nepatoguskinas.lt
+370 (674) 31 812

Edukacijos koordinatorė

Indrė Maršantaitė

info@nepatogauskinoklase.lt
+370 (612) 85 055

Programos sudarytoja

Eva Sinicaitė

eva@inconvenientfilms.lt

Programos sudarytojas

Vladas Rožėnas

vladas@inconvenientfilms.lt

Programos sudarytoja

Programos sudarytojas

Festivalio įvaizdžio kūrėja

Rūta Ivaškevičiūtė

ruta@ivaskeviciute.lt

Festivalio įvaizdžio kūrėjas

Jonas Liugaila

jonas@liugaila.lt

Festivalio renginių programos kuratorė

Agnė Pakšytė

agne@nepatoguskinas.lt

Kino industrijos renginių koordinatorė

Justė Michailinaitė

j.michailinaite@gmail.com

Festivalio didžiųjų ir alternatyvių renginių koordinatorė

Miglė Valaišaitė

m.valaisaite@gmail.com

Festivalio Kaune koordinatorė

Monika Citvaraitė

m.citvaraite@gmail.com

Festivalio Klaipėdoje koordinatorė

Erika Cibulskienė

erika@nepatoguskinas.lt

Festivalio Šiauliuose koordinatorė

Roberta Stonkutė

robertastonk@gmail.com

Bendruomenių projektų koordinatorė

Viktorija Sketerytė

vika@nepatoguskinas.lt

Savanorių koordinatorė

Vertimų koordinatorė

Giedrė Steikūnaitė

vertimai@nepatoguskinas.lt

Subtitrų koordinatorė

Vaiva Statkaitytė

vaivastatkaityte@gmail.com

Virtualaus festivalio koordinatorė

Juta Kazlauskienė

juta@nepatoguskinas.lt

Technikas

Giedrius Kazlauskas

Rėmėjai

Visi rėmėjai