2024 m. Spalio 8–27 d.

Filmai bibliotekose

Šiemet jau 17-ą kartą vykstantis NEPATOGUS KINAS ir vėl kviečia prisijungti Lietuvos bibliotekas!

Kviečiame Jus suburti savo bendruomenių žmones – tiek moksleivius, tiek jaunimą, tiek ir vyresnimą – susipažinti su plačia, kruopščiai atrinkta dokumentinių filmų programa iš viso pasaulio. Pernai prie festivalio prisijungė net 215 Lietuvos bibliotekų, šiemet tikimės, kad Jūsų su mumis bus dar daugiau.

Išskirtinai šalies bibliotekoms suteikiame nemokamą prieigą prie virtualios festivalio filmų platformos. Tam tereikia kompiuterio, ausinių, interneto ryšio ir, žinoma, filmais susidomėjusių žiūrovų!

Be įprastinio filmų žiūrėjimo, taip pat organizuojame praėjusiais metais itin didelio susidomėjimo sulaukusius virtualiai „gyvus“ kino seansus. Paskirtą dieną ir valandą prie virtualios filmo transliacijos prisijungia bibliotekos ir jų žiūrovai, kurie po senaso gali užduoti klausimus organizatorių pakviestam pašnekovui bei dalintis savo įspūdžiais internetiniame pokalbių langelyje. Seansai skirtingi ir tinkami įvairaus amžiaus žiūrovams.

Prieš prasidedant festivaliui su mūsų bibliotekomis-partnerėmis pasidalijame iš anksto paruoštomis informacinės sklaidos priemonėmis sklandžiai komunikacijai. Tad daug Jūsų laiko pasiruošimas kino seansams neatims, o rezultatai, tikimės, džiugins visus.

Šia bibliotekų iniciatyva mes stengiamės prisidėti prie vietinės bendrakūrystės ir dokumentinio kino sklaidos Lietuvoje.

Jei norite prisijungti ar daugiau sužinoti apie šį projektą, susisiekite:
Viktorija
vika@nepatoguskinas.lt
+370 636 24 636

 

Šiais metais festivalis veiks:

Trakų viešoji biblioteka

Aktyvus „Nepatogaus kino“ žiūrovas Rokas.

Pagėgių sav. Vydūno viešoji biblioteka

Filmo „Šiaurinė srovė“ peržiūra.

Šiaulių raj. sav. viešoji biblioteka, Šiupylių filialas

Filmo „Namai iš šukių“ peržiūra.

Vievio Lazdynų Pelėdos viešoji biblioteka

Filmo peržiūra.

Šiaulių miesto sav. viešoji biblioteka, Šaltinėlio filialas

Trumpųjų kūrinių „Vanduo, vėjas, dulkės, duona“ ir „Daugiau nei atsimenu“ peržiūra.

Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, Šilainių padalinys

Filmo peržiūra.

Rėmėjai

Visi rėmėjai