Spalio 8–30 d.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Klientų aptarnavimo centras

pagalba@nepatoguskinas.lt
+370 (678) 45518

Festivalio direktorius

Gediminas Andriukaitis

gediminas@nepatoguskinas.lt
+370 (605) 12 624

Komunikacijos vadovė

Daiva Gylytė

daiva@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 44780

Festivalio koordinatorė

Judita Ragauskaitė

judita@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 77281

Svečių koordinatorė

Gabija Jurkutė

gabija@nepatoguskinas.lt
+370 (607) 06242

Atstovė spaudai

Augustė Sturlytė

press@nepatoguskinas.lt
+370 (674) 31812

Edukacijos koordinatorė

Indrė Maršantaitė

info@nepatogauskinoklase.lt
+370 (612) 85055

Programos sudarytoja

Eglė Ausiejutė

egle@nepatoguskinas.lt

Programos sudarytojas

Programos sudarytoja

Eva Sinicaitė

eva@inconvenientfilms.lt

Programos sudarytojas

Vladas Rožėnas

vladas@inconvenientfilms.lt

Programos sudarytoja

Festivalio renginių programos kuratorė

Agnė Pakšytė

agne@nepatoguskinas.lt

Festivalio Klaipėdoje koordinatorė

Erika Cibulskienė

erika@nepatoguskinas.lt

Savanorių koordinatorė

Vertimų koordinatorė

Giedrė Tumaitė

vertimai@nepatoguskinas.lt

Virtualaus festivalio koordinatorė

Juta Kazlauskienė

juta@nepatoguskinas.lt

Benduomenių projektų koordinatorė

Viktorija Sketerytė

vika@nepatoguskinas.lt

Jaunimo iniciatyvų koordinatorė

Milda Savickaitė

milda@nepatoguskinas.lt

Rėmėjai

Visi rėmėjai