lt| en
lt| en

„Swedbank” tvarių filmų rinkinys

Atrinkome 6 filmus, kuriuose kalbama tvarumo temomis – visus šiuos filmus žiūrėkite už specialią, perpus mažesnę kainą! Specialią bilietų kainą Jums dovanoja „Nepatogaus kino“ partneris bankas „Swedbank". Kelti svarbius klausimus drauge – tai žengti po tvarų žingsnį visų labui.

„Swedbank“ palaiko organizacijas ir iniciatyvas, prisidedančias prie teigiamų pokyčių ir skatinančias dialogą visuomenėje. Vykdydamas tvarumo veiklas, „Swedbank“ remiasi Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslais, kurių ateities vizija artima ir festivaliui „Nepatogus kinas“. Šiame išskirtiniame dokumentinių filmų festivalyje aptariamos kokybiško švietimo, lygybės, atsakingos gamybos ir vartojimo, klimato kaitos, pasaulinės taikos ir kitos aktualios temos. Kalbėti apie jas drauge – tai žengti po tvarų žingsnį visų labui.

„Swedbank“ rinkinio filmai paliečia platų temų spektrą. Lyčių lygybės, įvairovės ir kovos su diskriminacija klausimus nagrinėja filmai „Kovotojos“, „Tai, kam nesiryžtame“ ir „Einam prie esmės“. Filmas „Bastūnai“ subtiliai ir metaforiškai pasakoja apie būtinybę mažinti skurdą ir socialinę nelygybę. Apie žmogaus veiklos poveikį gamtai primena „70/30“ bei „Iš jūros gelmių“. Šie filmai kviečia nenuleisti rankų kovojant su klimato krize ir keisti savo vartojimo įpročius tvaresnės ateities vardan.

Įsigyję šį filmų rinkinį tą patį filmą galite žiūrėti vieną ar kelis kartus, tačiau prie virtualios kino salės galėsite prisijungti tik su vienu įrenginiu tuo pačiu metu. Po sėkmingo apmokėjimo į jūsų el.pašto dėžutę atkeliaus rinkinio aktyvavimo nuoroda, ją aktyvavę pateksite į virtualią kino salę.