lt| en
lt| en

Rinkinys „Filmai, padedantys augti”

Įsigiję „Filmai, padedantys augti" rinkinį spalio 14-31 dienomis „Nepatogaus kino“ virtualioje kino salėje galėsite žiūrėti visus 10 šių metų festivalio programos „Filmai, padedantys augti" trumpametražius filmus jums patogiu laiku.

Vaikams ir jaunimui skirtame festivalio filmų rinkinyje rasite šmaikščias, įkvepiančias, pasaulį keičiančias ir kartais nepatogias, bet tikras istorijas. Nuo tokiu, regis, paprastų klausimų kaip, kad "kuri šukuosena kietesnė?" iki sudėtingesnių klimato kaitos, brendimo iššūkių bei labai skaudžių artimojo netekties ir rasinės diskriminacijos patirčių. Rinkinys kaip ir visa "Filmai padedantys augti" programa subalansuota vaikams ir jaunimui, bet puikiai tinkama žiūrėti kartu su tėvais ar globėjais.

Įsigyję šį filmų rinkinį tą patį filmą galite žiūrėti vieną ar kelis kartus, tačiau prie virtualios kino salės galėsite prisijungti tik su vienu įrenginiu tuo pačiu metu. Po sėkmingo apmokėjimo į jūsų el.pašto dėžutę atkeliaus rinkinio aktyvavimo nuoroda, ją aktyvavę pateksite į virtualią kino salę.