lt| en
lt| en

KINO SEANSAS ŠEIMAI + EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Žemumų vaikai

KINO SEANSAS ŠEIMAI + EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Žemumų vaikai

Apie renginį

Po filmo, kartu su “Nepatogaus kino” edukatoriumi, pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus, pakviesime jus pareflektuoti apie svarbiausias filmo temas – klimato atšilimą, ekologiją, prisirišimą, naujo pradžią.

Dėl klimato atšilimo ir jo sukeltų pasekmių pasaulyje vis daugiau žmonių bus priversti palikti savo gyvenamąsias vietas ir tapti klimato pabėgėliais. Dokumentinis filmas „Žemumų vaikai“ pasakoja apie pirmuosius amerikiečius, kurie dėl kylančio jūros lygio yra priversti išsikraustyti. Tai nelengvas iššūkis dviem jauniems šio filmo herojams, kurie nepraranda vilties ir tikisi pasilikti gimtojoje Žano Čarlso saloje, kuri buvo namais ne vienai jų šeimos kartai.

JAV | 2019 | 22 min. | V

REŽISIERĖ: Sandra Winther

KALBOS: anglų
SUBTITRAI: lietuvių, anglų
VERTĖ: Agnė Mackė

Informacija

2021 Spalio 23, 13:00

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilniuje

Gedimino pr. 51, LT-01109, Vilnius // 1 val. 15 min. (filmo trukmė - 22 min., edukacijos - 40 min.) // Festivalio renginiuose gali dalyvauti žiūrovai turintys galiojančius galimybių pasus, kurie bus tikrinami prieš renginius kartu su asmens dokumentu. Norinčius dalyvauti šiame renginyje kviečiame užpildyti registracijos formą. Į šį renginį žiūrovai bus įleidžiami pagal registracijos sąrašą. Iš anksto neužsiregistravę asmenys tą padaryti galės ir renginio vietoje.

Nemokamas