lt| en
lt| en

PARODA

Rugpjūtis 2020. Minskas. Baltarusija (Denis Vėjas)

PARODA

Rugpjūtis 2020. Minskas. Baltarusija (Denis Vėjas)

Apie renginį

„Atvykau į Baltarusiją savaitę prieš rinkimus tam, kad užfiksuočiau priešrinkiminio Minsko atmosferą bei pačius rinkimus, sudrebinusius visą šalies visuomenę“, – fotografas Denis Vėjas. 

Ši fotografijų paroda yra dešimties dienų chronologija, prasidedanti taikiais protestais, keliaujanti per Sviatlanos Cichanouskajos rinkimų štabą ir pasibaigianti žiauriu jėgos struktūrų atsaku protestuojantiems prieš diktatoriaus sugalvotus rinkimų rezultatus.

Fotografijų parodos „Rugpjūtis 2020. Minskas. Baltarusija“ atidarymas vyks kartu su dokumentinio filmo „Drąsa“ (rež. Aliaksei Paluyan) apie Baltarusijos protestus peržiūra. Iškart po seanso pasiliksime pasikalbėti su filmo režisieriumi ir parodos autoriumi.

Parodos atidarymo renginiui galioja „Nepatogaus kino“ bilietas į filmo „Drąsa“ seansą (spalio 14 d., 18:30), parodos lankymas nemokamas.

Parodą galite pamatyti „Skalvijos“ kino centre iki spalio 31 dienos.

Informacija

2021 Spalio 14, 18:30

„Skalvija“, Vilniuje

A. Goštauto g. 2, LT-01104 Vilnius // Festivalio renginiuose gali dalyvauti žiūrovai turintys galiojantį galimybių pasą, kurie bus tikriname prieš renginius kartu su asmens dokumentu.

Nemokamas