lt| en
lt| en

KINO SEANSAS + DISKUSIJA

Potvyniui nuslūgus

KINO SEANSAS + DISKUSIJA

Potvyniui nuslūgus

Apie renginį

Bangų mūša į krantą išmeta ne tik kriaukles, bet ir tonų tonas plastiko. Kur nors vandenyje laivas pameta konteinerį mažyčių plastikinių dinozaurų, o pakrante keliaujantys plastiko rinkėjai juos kolekcionuoja. Vienas ieškotojų tai vadina „ateities archeologija“ – kai po savęs žmogus palieka ne griuvėsius ar meną, bet spalvotą šlamštą.

Po filmo pasiliksime pasikalbėti su Klaipėdos universiteto Jūrų instituto mokslo darbuotoju dr. Arūnu Balčiūnu. Kokia gi situacija yra Baltijos jūroje ir ką galime spręsti apie žmogaus buitį iš pajūryje rastų artefaktų? Kur kuriama drama, o kur slypi tikrasis pavojus? A. Balčiūnas taip pat pakomentuos žiūrovų atneštus pajūryje rastus plastikinius artefaktus, tad kviečiame juos rinkti iš išmainyti į šio filmo seanso bilietą.

Suomija | 2021 | 57 min. | V

REŽISIERĖ: Anna Antsalo

KALBA: anglų
SUBTITRAI: lietuvių
VERTĖ: Julija Matulytė

Filmo “Potvyniui nuslūgus” įkvėptą “Pajūrio archeologijos savaitę” inicijuoja ilgametis festivalio draugas “Žaliasis taškas”.

 

 

 

Informacija

2021 Spalio 29, 17:30

„Arlekinas“, Klaipėdoje

Bangų g. 5a, Klaipėda 91250 // Festivalio renginiuose gali dalyvauti žiūrovai turintys galiojančius galimybių pasus, kurie bus tikrinami prieš renginius kartu su asmens dokumentu. Norinčius dalyvauti šiame renginyje kviečiame užpildyti registracijos formą. Į šį renginį žiūrovai bus įleidžiami pagal registracijos sąrašą. Iš anksto neužsiregistravę asmenys tą padaryti galės ir renginio vietoje.

Nuo 0.01 € kino teatre // 4.50 € internetu