lt| en
lt| en

KINO SEANSAS ŠEIMAI + EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Einam prie esmės + Feniksas

KINO SEANSAS ŠEIMAI + EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Einam prie esmės + Feniksas

Apie renginį

Seanse išvysite du dokumentinius trumpametražius filmus, kuriuose vaikinai dalijasi savo gyvenimiška patirtimi, skaudžiais ir smagiais įvykiais, jausmais ir ką, jų nuomone, reiškia būti vyru. Po peržiūros tikrai bus apie ką pasikalbėti ir vyks edukacinis užsiėmimas.

Einam prie esmės

Į mažą kirpyklą apsikirpti ateina devyni 12–18 metų amžiaus vaikinai. Jų kilmė, socialinė aplinka ir gyvenimo patirtys skirtingos, tačiau jie visi nori kietos, madingos ir aplinkinius žavinčios šukuosenos. Kol vaikinai sėdi kirpėjo krėsle ir laukia kirpėjų rankų darbo rezultato, juos kalbina filmo režisierė Léa Forest. Atsakydami į klausimus apie draugystę, meilę, seksą, patyčias ir tai, ką jiems reiškia būti vyru, vaikinai kartais jaučiasi nepatogiai, tačiau yra stebėtinai nuoširdūs.

Prancūzija | 2019 | 27 min. | N-13

REŽISIERĖ: Léa Forest

KALBOS: prancūzų
SUBTITRAI: lietuvių
VERTĖ: Linutė Jusevičiūtė

Feniksas

Markusas yra profesionalus BMX dviratininkas. Prieš penkerius metus po patirto užpuolimo gatvėje jis vos nemirė. Šiame jautriame dokumentiniame filme Markusas pasakoja savo psichologinio gijimo istoriją ir dalinasi tuo, kas jam padėjo vėl pradėti važinėti BMX‘u.

Vokietija | 2020 | 14 min. | N-13

REŽISIERĖ: Florian Felix Koch

KALBOS: vokiečių
SUBTITRAI: lietuvių
VERTĖ: Vaiva Statkūnaitė

RENGINYS LIETUVIŲ KALBA

Informacija

2021 Spalio 16, 13:00

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilniuje

Gedimino pr. 51, LT-01109, Vilnius // Festivalio renginiuose gali dalyvauti žiūrovai turintys galiojančius galimybių pasus, kurie bus tikrinami prieš renginius kartu su asmens dokumentu. Norinčius dalyvauti šiame renginyje kviečiame užpildyti registracijos formą. Į šį renginį žiūrovai bus įleidžiami pagal registracijos sąrašą. Iš anksto neužsiregistravę asmenys tą padaryti galės ir renginio vietoje.

Nemokamas