lt| en
lt| en

FILMO PERŽIŪRA + DISKUSIJA

Būsiu su tavim

FILMO PERŽIŪRA + DISKUSIJA

Būsiu su tavim

Apie renginį

„ESoDOC – European Social Documentary“ viešų renginių programa
Filmų peržiūros ir vieši kino industrijos profesionalų pokalbiai dokumentiniu kinu besidomintiems, jį studijuojantiems ar kuriantiems. Vienos seniausių Europos dokumentikos mokymų programų ir “Nepatogaus kino” organizuojamas seminaras su žinomais savo sričių ekspertais atveria duris spalio 18–24 d., kino ir medijų erdvėje „Planeta“ bei „Skalvijos“  kino teatre.

 

APIE FILMĄ
Dvi moterys, psichologė ir policijos pareigūnė, imasi sudėtingos misijos – gimtajame miestelyje sumažinti rekordinį savižudybių skaičių. Valija ir Gintarė keliauja nuo durų iki durų, gelbėdamos vienišiausius savo bendruomenės narius jautrumu ir empatija. Kasdien jausdamos baimę prarasti dar vieną gyvybę, moterys užmezga stiprų tarpusavio ryšį, iš nelaimės gniaužtų ištrauksiantį ne vieną žmogų. Drauge joms pavyksta numalšinti krizę ir atrasti, kad savižudybių prevencija gali būti veiksminga. Jautriai gvildenant sudėtingas temas, dokumentiniame filme „Būsiu su tavim“ įkvėpimo semiamasi iš tikrovės, visai šalia mūsų aptinkamos daug dažniau, nei galėtume pagalvoti.

 

Lietuva | 2020 | 73 min. | V

REŽISIERIAI: Virginija Vareikytė, Maximilien Dejoie

Po peržiūros vyks susitikimas su kūrybine grupe ir diskusija apie kino galią siekiant pokyčių visuomenėje. Renginys vyks anglų kalba.

Informacija

2021 Spalio 22, 20:30

„Skalvija“, Vilniuje

A. Goštauto g. 2, LT-01104 Vilnius

Nuo 0.01 € kino teatre // 4.50 € internetu