lt| en
lt| en

Komandos kontaktai

Festivalio direktorius
GediminasAndriukaitis
gediminas@nepatoguskinas.lt
+370 (605) 12 624

Komunikacijos vadovė
Daiva Gylytė
daiva@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 44780

Fesitvalio koordinatorė
Judita Ragauskaitė
judita@nepatoguskinas.lt
+370 (648) 77281

Svečių koordinatorė
Gabija Jurkutė
gabija@nepatoguskinas.lt
+370 (607) 06242

Svečių koordinavimo asistentė
Ugnė Uogintaitė
ugne@nepatoguskinas.lt

Bibliotekų projekto koordinatorė
Eglė Ausiejutė
egle@nepatoguskinas.lt
+370 (647) 62961

Atstovė spaudai
Augustė Sturlytė
press@nepatoguskinas.lt
+370 (674) 31812

Programos kuratorė
Dovilė Grigaliūnaitė
dovile@nepatoguskinas.lt
+370 (670) 10 584

Programos sudarytojas
Narius Kairys
narius@inconvenientfilms.lt
+ 370 (602) 27 234

Programos sudarytojas
Vladas Rožėnas
vladas@inconvenientfilms.lt
+ 370 (662) 76 865

Festivalio renginių programos kuratorė
Agnė Pakšytė
agne@nepatoguskinas.lt

Edukacijos koordinatorė
Indrė Maršantaitė
info@nepatogauskinoklase.lt
+370 (612) 85055

Festivalio Klaipėdoje koordinatorė
Erika Cibulskienė
erika@nepatoguskinas.lt

Savanorių koordinatorė
Danielė Liepa Bodrije
+370 (647) 70995

Vertimų koordinatorė
Julija Matulytė
vertimai@nepatoguskinas.lt

Titravimo koordinatorė
Viktorija Sketerytė
viktorija@nepatoguskinas.lt

Filmų kopijų koordinatorė
Juta Kazlauskienė
shipping@inconvenientfilms.lt

Renginių logistikos koordinatorė
Miglė Valaišaitė

Festivalio technikas
Giedrius Kazlauskas