lt| en
lt| en

Lietaus šauklės

Belgija | 7 min.

Lietaus šauklės

Belgija | 7 min.

Apie

„Lietaus šauklės“ – tai antroji šešių dalių ciklo „Pasakėčių miestas“ dalis. Šio projekto centre – bioįvairovė ir šiandieninis žmogaus ir gyvūno santykis. Keltų ir kitų animalistinių tikėjimų tradicijose susitikimas su gyvūnu visuomet yra prasmingas. Kiekviename epizode gyvūno ir žmogaus susitikimo metu gyvūnas turi savo balsą ir taria paskutinį žodį. Šiame epizode – tai pagyvenusi pora ir varlės, gyvenančios jų tvenkinyje.

 

FLAMANDŲ KALBA
SUBTITRUOTA LIETUVIŠKAI

 

APDOVANOJIMAI „Lietaus šauklės“ 2021 m. Airijoje tarptautiniame garso menų festivalyje „HearSay“ laimėjo„ FearLess“ audio prizą.

Pristato

Ruben Nachtergaele ir Eva De Groote

Ruben Nachtergaele po architektūros studijų pasinėrė į garso meną ir muziką. Kaip elektro-akustinės muzikos kūrėjas ir atlikėjas jis bendradarbiavo su tokiais gyvų menų atlikėjais kaip C.R.E.W., Stevie Wishart, Ultima Thule bei „Tuning People“. Jo paskutinis solo kūrinys yra audio ritualas „Dulkės į dulkes“.

Eva De Groote yra rašytoja ir audio kūrėja. Kartu su Ruben Nachtergaele jie sukūrė Audio daryklą Selkis*, kuriame kuria tinklalaides ir audio potyrius. Kūrinyje „Ausis-durys“ (Eardoor) įsiklausoma į vienos gatvės kaimynus, kurie, pasirodo, turi daugiau bendra nei buvo galima tikėtis. O kūrinyje „Pasakėčia“ (Fable) atskleidžiami neįtikėtini susitikimai tarp žmonių ir gyvūnų.

INTERVIU, SCENARIJUS IR BALSAS Eva De Groote
GARSO DIZAINAS IR MUZIKA Ruben Nachtergaele
VERTIMAS Birutė Avižinienė
SUBTITRAI Adomas Zubė
ANIMACIJA Emilija Juzeliūnaitė

Kiti programos filmai