lt| en
lt| en

Geimeris: žmogžudystės planas

Švedija | 50 min.

Geimeris: žmogžudystės planas

Švedija | 50 min.

Apie

Geriausias internetinis 14-mečio Viktoro draugas suplanavo ir įvykdė išpuolį savo mokykloje. Ši patirtis paskatino Viktorą imtis misijos: jis nori papasakoti pasauliui apie tai kas vyksta kompiuterinių žaidimų bendruomenėse. Anot jo, jos suaugusiems visai nerūpi.

Reporterė Emelie pažada Viktorui padėti ir kartu jie pradeda tyrimą. Pasakojime žingsnis po žingsnio analizuojama, kaip 12-metis Viktoro draugas Džonas pradėjo planuoti išpuolį ir niekas jo nesustabdė, nors jis atvirai apie tai rašė video žaidimų entuziastų forumuose. Pasakojime išgirsite kaip vyko išpuolis ir kokias klaidas padarė policijos tyrėjai.

 

ŠVEDŲ KALBA
SUBTITRUOTA LIETUVIŠKAI

 

APDOVANOJIMAI Švedijos Žurnalistikos Grand Prizas 2020, Specialusis Prix Europa Paminėjimas 2020. Kandidatas Švedijos Tiriamosios Žurnalistikos Apdovanojimui.

Pristato

Emelie Rosén

Ne vieną apdovanojimą pelniusi tiriamosios radijo žurnalistikos reporterė dirbanti Švedijos transliacijos kompanijoje. Savo istorijose ji suteikia balsą mažiau visuomenės dėmesio sulaukiančioms socialinėms grupėms, pavyzdžiui, vaikams ir paaugliams. Dokumentika „Geimeris” - ne išimtis. Emelie yra 28-erių metų amžiaus ir dirba Švedijos transliacijos kompanijoje nuo 2015 m.

REPORTERĖ Emelie Rosén
PRODIUSERĖ Ylva Lindgren
GARSO DIZAINAS IR MONTAŽAS Nima Shams
TRANSLIUOTOJAS Swedish Broadcasting Corporation
VERTIMAS Ramunė Drankinaitė
SUBTITRAI Adomas Zubė
ANIMACIJA Emilija Juzeliūnaitė

Kiti programos filmai