lt| en
lt| en

Bučiuotis tau negalima

Lietuva | 9 min.

Bučiuotis tau negalima

Lietuva | 9 min.

Apie

Po nesėkmingo teisminio proceso Lietuvoje, Pijus Beizaras ir jo tuometinis vaikinas Mangirdas Levickas Lietuvą padavė į Europos Žmogaus Teisių Teismą, nes vietos teisėsauga  nesutiko pradėti ikiteisminio tyrimo dėl šimtų neapykantos komentarų po judviejų bučinio nuotrauka „Facebook” platformoje.

 

LIETUVIŲ KALBA
SUBTITRUOTA LIETUVIŠKAI

 

Pasakojimas skambėjo LRT RADIJO laidos Radijo dokumentika serijoje „Kaip vakar“, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui.

Serijos prodiuseriai: Rūta Dambravaitė, Vita Ličytė, Vaida Pilibaitytė, Sigita Vegytė, Adomas Zubė. Panaudotos „Labradford“ ir Ryuichi Sakamoto kūrinių ištraukos.

Pristato

Adomas Zubė

Kultūros žurnalistas ir radijo prodiuseris. Jis yra sukūręs per 100 radijo pasakojimų kultūros ir meno temomis, kurie skamba LRT RADIJO laidoje Kultūros savaitė ir LRT KLASIKOS laidoje Ryto allegro. Kuria ir veda LRT KLASIKOS laidų seriją Arijos dekonstrukcija. Yra prodiusavęs segmentus LRT RADIJO laidoms Radijo dokumentika ir Garsų terapija. Pagrindinės jo darbų temos – socialinis menas ir istorinės atminties politika. 2016-2017 m. publikavo tekstus ir pokalbius su kūrėjais kultūrinėje spaudoje. 2013-2017 m. kūrė eksperimentinio radijo podkastą Yra Racijos.

SU Pijumi Beizaru.
PRODIUSERIS IR GARSO DIZAINERIS Adomas Zubė.
TRANSLIUOTOJAS LRT
ANIMACIJA Emilija Juzeliūnaitė

Kiti programos filmai