lt| en
lt| en

Baimės anatomija: Kava

Čekija | 14 min.

Baimės anatomija: Kava

Čekija | 14 min.

Apie

Vaikinas sėdi lėktuve, skrendančiame į Izraelį. Jis keliauja mokytis mainų programoje apie kurią ilgai svajojo. Tačiau skrydžio metu nutinka tai, kas pakeis ne tik ateinančius šešis mainų mėnesius, bet ir visą jo gyvenimą. Tai – baimė.

Penkių dalių dokumentinė serija „Baimės anatomija“ – tai tikro siaubo tinklalaidė (true horror podcast), kurioje kūrėjai Brit Jensen ir Jiří Slavičínský bei kompozitorius Martin Ožvold nagrinėja jaunų žmonių baimes ir nerimus. Kūrėjai siekia apčiuopti baimes, kylančias iš vidaus ir jas atpasakoti, pasitelkdami siaubo ir dokumentikos elementus.

 

ČEKŲ KALBA
SUBTITRUOTA IR ĮGARSINTA LIETUVIŠKAI

Pristato

Brit Jensen ir Jiří Slavičínský

Brit Jensen yra audio dokumentikos kūrėja gyvenanti Čekijoje. Ji yra kūrusi dokumentikų čekų, anglų ir australų radijui. Šiuo metu ji dirba čekų jaunimo radijo laidos redaktore. Nuo 2018 m. ji yra pirmosios Čekijoje tiriamosios tinklalaidės „Nusikaltimų matematika“ bendraautorė ir kuo toliau, tuo labiau įsitraukia į projektus, kurie sujungia dokumentiką ir tiriamąją žurnalistiką. Gyvendama šalyje, kurioje medijos įrašai tampa vis svarbesne medijos dalimi, Brit stengiasi paremti alternatyvių ir nepriklausomų audio iniciatyvų atsiradimą. Viena jų – tai „Audionaut“.

Jiří Slavičinský savo karjerą pradėjo Čekijos radijo Ostrave kultūros skyriuje. Kaip nepriklausomas dokumentikos kūrėjas jis dirbo su Battery Radio St John’s NiufaundlandeJo dokumentikos buvo transliuojamos ne tik Čekijoje ir Kanadoje, bet ir Airijoje, Slovakijoje bei JAV. Jiří dabar yra įsikūręs Prahoje, dirba Čekijos radijui ir nepriklausomai. „Baimės anatomija“ – pirma jo produkcija „Audionaut“ kompanijai.

AUTORIAI Brit Jensen ir Jiří Slavičínský
GARSO DIZAINAS Martin Ožvold
PRODIUSERIAI Jakub Rálek, Eva Pjajčíková, Vratislav Šlajer
TINKLALAIDĖ Anatomie Strachu
VERTIMAS Andrius Jevsejevas
SUBTITRAI Adomas Zubė
ĮGARSINO Matas Driginčius
GARSO DIZAINAS Martynas Gailius
ANIMACIJA Emilija Juzeliūnaitė

Kiti programos filmai