lt| en
lt| en

„Būsiu su tavim“ grįžta į kino ekranus

Vienas šių metų favoritų – filmas „Būsiu su tavim“ sugrįžta į kino teatrų ekranus. Išvysti žiūrovų puikiai įvertintą filmą galėsite Vilniuje kino teatruose: „Skalvija“, „Pasaka“, „Multikino“ ir „Kino Deli“, Kaune – kino teatre „Cinamon“, Panevėžio kino centre „Garsas“, Marijampolės kino teatre „Spindulys“, Kalipėdos kino tetre „Arlekinas“, Ukmergės kultūros centre bei Kupiškyje.

„Lietuvoje neretai dar vis vengiama kalbėti apie savižudybių reiškinį, nes tai – labai sudėtinga tema ir, regis, teigiamos emocijos čia išvis neįmanomos. Na, o šiame filme viskas yra atvirkščiai – jis kupinas pozityvumo, vilties ir geros nuotaikos. Jis parodo, kad nėra neįmanomų dalykų, o buvimas drauge su kitais žmonėmis, jų matymas ir girdėjimas dalykus paverčia paprastesniais. Nes juk vienam viską išgyventi ir padaryti išties sudėtinga, o štai ieškant pagalbos ar ją teikiant viskas pasikeičia – gerėja ir nuotaika, ir rezultatas“, – pasakoja filmo režisieriai Virginija Vareikytė ir Maximilien Dejoie.

Filme „Būsiu su tavim“ dvi moterys – psichologė ir policijos pareigūnė, imasi sudėtingos misijos – sumažinti rekordinį savižudybių skaičių savo gimtajame Kupiškyje. Kasdien jausdamos baimę prarasti dar vieną gyvybę, Valija Šap ir Gintarė Meškienė nuo durų iki durų lanko vienišiausius bendruomenės narius ir savo empatija ir jautrumu iš nelaimės gniaužtų ištraukia ne vieną žmogų. Drauge joms pavyksta numalšinti krizę ir atrasti, kad savižudybių prevencija gali būti veiksminga, o sėkmingu Kupiškio pavyzdžiu vėliau ima sekti ir kitos šalies savivaldybės.