lt| en
lt| en

Žiūrėkite filmus kino ir namų ekranuose

KINO BILIETAS

Festivalis šiais metais vyksta penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje. Bilietus į peržiūras galima įsigyti prieš seansus kino teatruose „Skalvija", „Pasaka", „Arlekinas", „Garsas", „Spindulys" bei Kauno kultūros centre (nuo 0.01 Eur) arba iš anksto perkant internetu (nuo 3.70 Eur).

VIRTUALUS BILIETAS

Išsirinkę jums patinkantį filmą prie jo aprašymo spauskite ŽIŪRĖTI ir sekite instrukcijas savo ekrane. Po sėkmingo apmokėjimo į jūsų el.pašto dėžutę atkeliaus virtualus kino bilietas, kuriame rasite nuorodą į pasirinktą filmą.

„SWEDBANK" TVARIŲ FILMŲ RINKINYS

Atrinkome 6 filmus, kuriuose kalbama tvarumo temomis – visus šiuos filmus žiūrėkite už specialią, perpus mažesnę kainą! Specialią bilietų kainą Jums dovanoja „Nepatogaus kino“ partneris bankas „Swedbank“. Kelti svarbius klausimus drauge – tai žengti po tvarų žingsnį visų labui.

RINKINYS „FILMAI, PADEDANTYS AUGTI"

Įsigiję „Filmai, padedantys augti” rinkinį spalio 14-31 dienomis festivalio virtualioje kino salėje galėsite žiūrėti visus 10 vaikams ir jaunimui skirtos programos filmus jums patogiu laiku. Po sėkmingo apmokėjimo į jūsų el.pašto dėžutę atkeliaus laiškas su nuoroda, kurią aktyvavę pateksite į virtualią kino salę.

VIRTUALUS FESTIVALIO PASAS

Įsigiję virtualų festivalio pasą spalio 14-31 dienomis virtualioje kino salėje galėsite žiūrėti visus šių metų „Nepatogaus kino” filmus jums patogiu laiku. Po sėkmingo apmokėjimo į jūsų el.pašto dėžutę atkeliaus virtualus festivalio pasas, jį aktyvavę pateksite į virtualią kino salę.

FILMAI
BIBLIOTEKOSE

Prisijungti prie „Nepatogaus kino” virtualios kino salės ir žiūrėti visus festivalio filmus galite nemokamai daugiau nei 190-yje šalies bibliotekų, tereikia su savimi turėti ausines.

COVID-19 INFORMACIJA

Festivalio renginiuose gali dalyvauti žiūrovai turintys galiojantį galimybių pasą, kurie bus tikriname prieš renginius kartu su asmens dokumentu.

Norint dalyvauti kai kuriuose festiavlio renginiuse, gali tekti užpildyti registracijos formą. Į renginius kuriems bus reikalinga išankstinė registraciją žiūrovai bus įleidžiami pagal registracijos sąrašą. Iš anksto neužsiregistravę žiūrovai tą padaryti galės ir renginio vietoje.

FILMAI BIBLIOTEKOSE

Partnerių bibliotekų dėka šių metų festivalio programa yra prieinama beveik visoje Lietuvoje: