lt| en
lt| en

Apdovanojimai

„Publikos prizo“ apdovanojimas

Kiekvienas „Nepatogaus kino“ žiūrovas balsuodamas už filmus prisideda rinkdamas geriausią festivalio filmą, kuriam atiteks „Publikos prizo“ apdovanojimas.

Šis apdovanojimas įsteigtas tam, kad paskatintų festivalio lankytojų refleksiją, suteiktų galimybę stabtelėti ir atsitraukus pasiūlyti savo filmo kūrėjų pastangų apibendrinimą, kuris taip pat yra svarbus ir laukiamas kiekvieno filmo autorių. Skaitykite toliau ir sužinkite kaip balsuoti už savo favoritus virtualioje kino salėje.

Festivalio žiuri

Geriausią festivalio Konkursinės programos filmą renka kasmet vis kita tarptautinė žiuri komisija. Ją sudaro kino industrijos profesionalai, kino kūrėjai ir kiti kino bendruomenės nariai bei kultūros veikėjai. Kiekviena(-s) iš jų žiuri komisijai suteikia unikalią perspektyvą ir patirties spektrą. Žiuri narius kasmet išrenka filmų programos sudarytojai ir festivalio direktorius.

Susipažinkite su šių metų žiuri komisijos nariais, kurie rinks geriausią šių metų Konkursinės programos filmą.

„Jaunimo balso“ apdovanojimas

„Nepatogus kinas“ kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) jau trečius metus kviečia jaunus žmones tapti „Jaunimo balso“ žiuri nariais. Konkurso būdu atrinkti projekto dalyviai festivalio metu žiūri ir vertina aštuonis dokumentinius filmus iš kurių išrenka išrenka svarbiausią ir aktualiausią jaunam žmogui. Nugalėjusio filmo kūrėjams bus įteiktas „Jaunimo balso“ apdovanojimas.

Šia inciatyva siekiama populiarinti dokumentinį kiną, paskatinti jaunus žmones domėtis globaliais iššūkiais ir imtis iniciatyvos ieškant jų sprendimo būdų.

Susipažinkite su šių metų „Jaunimo balso“ žiuri nariais.