lt| en
lt| en

Komanda*

Komanda

Gediminas Andriukaitis
Festivalio direktorius
gediminas@nepatoguskinas.lt

Komanda

Dovilė Grigaliūnaitė
Programos sudarytoja
dovile@nepatoguskinas.lt

Narius Kairys
Programos sudarytojas
narius@inconvenientfilms.lt

Vladas Rožėnas
Programos sudarytojas
vladas@inconvenientfilms.lt

Daiva Gylytė
Komunikacijos ir marketingo vadovė
daiva@nepatoguskinas.lt

Virginija Vareikytė
Industrijos programos vadovė
virginija@nepatoguskinas.lt

Julija Matulytė
Filmų vertimų koordinatorė
vertimai@nepatoguskinas.lt

Ona Kotryna Dikavičiūtė
Žiuri koordinatorė
kotryna@inconvenientfilms.lt

Birutė Sabatauskaitė
Žmogaus teisių renginių programos sudarytoja
birute@lchr.lt

Monika Markevičiūtė
Filmų vertimų asistentė
markeviciute@nepatoguskinas.lt

Ignė Narbutaitė
Filmų vertimų koordinatorė
igne@nepatoguskinas.lt

Ruta Sketerskytė
Savanorių koordinatorė
festival@nepatoguskinas.lt

Emilija Ferdmanaitė
Kalbos redaktorė
festival@nepatoguskinas.lt

Agnė Pakšytė
Žmogaus teisių renginių programos sudarytoja
agne@lchr.lt