lt| en
lt| en

Žiūrėkite filmus VIRTUALIOJE KINO SALĖJE

KINO BILIETAS

Išsirinkę jums patinkantį filmą ar Watch Party, prie jo aprašymo spauskite ŽIŪRĖTI ir sekite instrukcijas savo ekrane. Po sėkmingo apmokėjimo parsisiųskite kino bilietą kuriame rasite nuorodą į pasirinktą filmą.

FESTIVALIO PASAS

Įsigykite festivalio pasą su kuriuo spalio 7-18 dienos virtualioje kino salėje galėsite žiūrėti visus „Nepatogaus kino” filmus jums patogiu laiku bei dalyvauti Watch Party. Po sėkmingo apmokėjimo parsisiųskite festivalio pasą, jį aktyvavę pateksite į virtualią kino salę.

Festivalio bilietus ir pasus galite įsigyti internetu, apmokėjimus atliekant bankiniu pavedimu ar mokėjimo kortele „Payseros” mokėjimų sistemoje.

FILMAI ŠIUOLAIKINIO MENO CENTRE (ŠMC) IR PAUPIO „PASAKOJE”, VILNIUJE

Išsirinkę jus dominantį seansą, jo nurodytu laiku atvykite į renginio vietą, čia galėsite nuspręsti, kokią paramą norite skirti už filmą. Bilietai nuo 0.01 Eur.

FILMAI BIBLIOTEKOSE

Jeigu neturite galimybės žiūrėti filmus namuose, siūlome juos nemokamai pamatyti daugiau nei 160-yje šalies bibliotekų, tereikia su savimi turėti ausines. Partnerių bibliotekų dėka šių metų festivalio programa yra prieinama beveik visoje Lietuvoje: