lt| en
lt| en

Apdovanojimai

„Žiūrovų balso" apdovanojimas

Kiekvienas NEPATOGAUS KINO žiūrovas gali balsuodamas dalyvauti paskiriant „Žiūrovų balso“ apdovanojimą vienam iš festivalio filmų.

Šis prizas įsteigtas tam, kad paskatintų festivalio lankytojus refleksiją, suteiktų galimybę stabtelėti ir atsitraukus pasiūlyti savo filmo kūrėjų pastangų apibendrinimą, kuris taip pat yra svarbus ir laukiamas kiekvieno filmo autorių. Skaitykite toliau ir sužinkite kaip balsuoti už savo favoritus virtualioje kino salėje.

Festivalio žiuri

Festivalio žiuri sudaro tarptautinės kino bendruomenės nariai ir Lietuvos kultūros veikėjai, kurių kiekvienas suteikia unikalią perspektyvą ir patirties spektrą. Žiuri kasmet renka filmų programos sudarytojai ir festivalio direktorius.

Susipažinkite su žiuri nariais kurie rinks geriausią šių metų konkursinės programos filmą.

Žiuri „Jaunimo balsas“

Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) jau antrus metus jaunus žmones kviečia į specialią žiuri. Konkurso būdu atrinkti „Jaunimo balso“ žiuri nariai viso festivalio metu žiūrės atrinktus programos filmus, dalyvaus susitikimuose su dokumentikos kūrėjais ir diskutuodami kartu išrinks svarbiausią ir aktualiausią filmą jaunam žmogui. Aštuoni programos filmai, kurios žiūrės ir vertins „Jaunimo balso“ nariai apima žmogaus teisių, socialinius, politinius ir aplinkosaugos temas. Nugalėjusio filmo kūrėjams bus įteiktas „Jaunimo balso“ apdovanojimas. Šia inciatyva siekiama populiarinti dokumentinį kiną, paskatinti jaunus žmones domėtis globaliais iššūkiais ir imtis iniciatyvos ieškant jų sprendimo būdų.

Susipažinkite su šių metų „Jaunimo balso“ žiuri nariais.