lt| en
lt| en

2019 10 11

Filmo „El Padre Medico“ premjera

Prieš kelerius metus į Brazilijos džiunglių gilumą režisierius Vytautas Puidokas leidosi vedinas didingos Aleksandro Bendoraičio legendos. Ji bylojo apie kilnų lietuvį gydytoją, pasišventųsi misionierių. Tačiau pokalbiai su liudininkais ir jo asmeninio gyvenimo detalės ėmė griauti kūrėjų planus – taip gimė filmas „El Padre Medico“.

Nepatogiausio pastarųjų metų lietuviško dokumentinio filmo nacionalinė PREMJERA – nepatogių filmų festivalyje! Po premjeros – susitikimas su kūrėjais ir VAKARAS su „Parranda Polar“.

>>> Spalio 11 d., 19.30, @Forum Cinemas (Vingis): „El Padre Medico“ (rež. Vytautas Puidokas) PREMJERA <<<
Iškart po seanso kalbėsimės su filmo kūrybine komanda – režisierius Vytautas Puidokas, prodiuseris Paulius Juočeris, operatorius Rimvydas Leipus, gamybos vadovas Tadas Vaitmonas ir montuotoja Ieva Veiverytė papasakos, kokie gi iššūkiai laukė kūrėjų pradėjus, o kokie – jau įpusėjus šią istoriją.

Režisierius Vytautas Puidokas atskleidžia, kad didžiausi iššūkiai kuriant šį filmą buvo trys: TIESA, LAIKAS ir BASEINAI. Kodėl? Ateikite jo paties paklausti po premjeros.

>>> Spalio 11 d., 22.00, Nauji @Vėjai (Gedimino pr. 27): VAKARAS su PARRANDA POLAR <<<
Po premjeros persikraustome į „Naujus vėjus“ – čia, supakavę ir į Lietuvą atvežę Karibų pakrantę, „El Padre Medico“ premjerą atšvęsti padės „Parranda Polar“. Tropinė kumbijos karštinė + akordeonas + perkusija + bosinė gitara + vokalai = laimingi, atsipalaidavę, šokantys žmonės.

Įėjimas: 5 EUR. Premjeroje apsilankiusiems ar festivalio akreditacijas turintiems – nemokamai.