lt| en
lt| en

2019 10 12

ESoDoc Seminaras: Projektų pristatymo menas

Kada: spalio 12 d., šeštadienis 10.30-12.30.
Kur: 305 auditorija, Nacionalinė Martyno Mažvydo Biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius

Kaip viešai pristatyti savo kūrybinius projektus? Lektorė Sibylle Kurz, jau daugiau nei dvidešimt metų mokanti audiovizualinių menų kūrėjus apie projektų pristatymo paslaptis, supažindins paskaitos dalyvius su penkiais svarbiausiais sėkmingos prezentacijos elementais.

Jei iš esmės suvoksite savo projekto stadiją, motyvaciją, kūrybines intencijas, temą ir vizualinį sprendimą, bei išmoksite varijuoti šiais elementais, tuomet sugebėsite savo pristatymu pasiekti maksimalų rezultatą.

Besiremdama šia strategija, Sibylle Kurz pasidalins žiniomis kaip sukurti unikalų, stiprų, struktūruotą ir aistringą pristatymą, kuris sudomins ir auditoriją ir jus pačius!

Seminaras vyks anglų kalba, bibliotekos 305 auditorijoje. Dalyvavimas nemokamas, tačiau vietų skaičus ribotas. Kviečiame registruotis iš anksto.

Registracija čia

Apie lektorę

Sibylle Kurz įgijo verslininkės ir psichologės išsilavinimą, vėliau ji sukaupė patirtį muzikos ir renginių organizavimo industrijoje, bei pradėjo dirbti Vokietijos audiovizualinių menų gamybos ir platinimo srityje.

Sibylle Kurz akademinė patirtis taip pat apima medijų ir komunikacijos mokslus bei sociologijos ir psichologijos studijas. Ji taip pat yra sertifikuota komunikacijos įgūdžių teorijos dėstytoja (pagal INLPTAssociational standartus).

Nuo 1994 Sibylle Kurz dirba kaip laisvai samdoma komunikacijos dėstytoja medijų, menų bei kultūros sferose. Jos specializacija yra projektų pristatymo menas. Sibylle padeda įvairių sričių menininkams pritaikyti jų idėjas kultūros rinkoje bei priartinti juos prie auditorijų.

Sibylle Kurz yra EFA (Europos filmų akademijos), EWA (Europos moterų audiovizualiniuose menuose tinklo), bei EDN (Europos dokumentinio kino tinklo) narė.