lt| en
lt| en

2019 10 25

Diskusija: „Nauji standartai darbe“

Kodėl lygios galimybės darbe apsimoka?

Spalio 25 d., 17.30 val., bendradarbystės erdvė „Light House“

Diskusija vyks po filmo „Karštis: (r)evoliucija virtuvėje“ peržiūros.

Kad darbuotojai yra organizacijos pagrindas, o darbdaviui turėtų rūpėti ir darbuotojo patirtys darbo vietoje, mano ne vienas vadovas. Tačiau dažnai, koncentruodamiesi į tokius motyvavimo būdus kaip priedai ar komandai skirti renginiai, pamirštame, kad lygios galimybes darbe neretai lemia daugiau nei piniginis darbuotojo įvertinimas.

Dar 2005 m. Europos Komisijos atlikta apklausa parodė, 83% įmonių, priėmusių įvairovės reglamentus, pastebėjo teigiamų pokyčių savo veikloje: įmonės galėjo rinktis darbuotojus iš platesnio kandidatų rato, gerai dirbantys darbuotojai įmonėse dirbo ilgiau, gerėjo jų reputacija, o darbuotojų kaitos rodikliai sumažėjo daugiau nei dvigubai.

Diskusijoje aptarsime, kas tos lygios galimybes darbe ir kodėl jos apsimoka? Kaip kurti tokias darbovietes gali padėti nevyriausybinės organizacijos ir valstybės institucijos?

Diskusijos dalyviai bus paskelbti netrukus.

Apie filmą: darbas restorano virtuvėje – toli gražu ne kiekvienam. Nuolatinis stresas, ilgos darbo valandos, griežta hierarchija, neretai pasibaigianti priekabiavimu ir žemesnių pagal rangą menkinimu – visa tai kruopščiai slepiama nuo išskirtinį patiekalą ragauti pasiruošusio kliento akių. Tačiau vis didesnis talentingų moterų šefių vaidmuo įneša ilgai lauktų pokyčių ir į iki šiol vyrų uzurpuotą industriją.

Diskusija rengiama bendradarbiaujant su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Diskusijos partneris – bendradarbystės erdvė „Light House“.

Įėjimas: jūs sprendžiate, kokia suma norite paremti festivalį.

Jei norite išvengti eilių prie kasų, bilietą už fiksuotą kainą įsigykite internetu.