lt| en
lt| en

„Nepatogi muzika #3 su Gender Wrongs“

Spalio 13 d. 22:00 val. „Paviljone” (Pylimo g. 21B, Vilnius) vyks „Nepatogi muzika #3 su Gender Wrongs” vakarėlis.

„Nepatogi muzika #3″ kartu queer krepšinio komanda „GENDER WRONGS” kviečia šįkart iš kino salių, kur vyks „Nepatogaus kino” festivalis, keliauti tiesiai į šokių aikštelę „Paviljone”.

Šį vakarą suksimės paskendę spalvose, laisvindami save nuo kartais mus varžančių lyčių normų, konstruktų ir kasdienių problemų.

Vakaras susijęs su „Nepatogaus kino” programa „KOKIA TAVO ISTORIJA?” ir joje rodomu filmu „Mano kūnas yra politiškas“, kuris kaip ir „Gender Wrongs” kviečia pagalvoti apie mūsų kūnus ir suvokti, kad priklausomai nuo lyties raiškos – jie gali nešti politinę žinią net to nenorint ar nesuvokiant.

Kai kam iš filmo herojų – trans* žmonių – tai kasdienė kova už išlikimą ir už norą būti savimi.

Vakarą muzika spalvins ir mus šokdins:
DJ schwach dekoriert
DJ Kreivai
DJ IV
DJ programmer
DJ dzastis

Tema: Išlaisvinkite save ir savo spalvas.

Dress code: viena iš vaivorykštės spalvų ar visos kartu.

GENDER WRONGS? „Gender Wrongs” – tai queer mėgėjų krepšinio komandos rengiamas labdaringų vakarėlių ciklas, kuriuo kviečiama remti krepšinio komandą.

NEPATOGI MUZIKA? Tai tarptautinio žmogaus teisių kino festivalio „Nepatogus kinas” metu vykstantys vakarėliai, kurie kviečia galvoti apie socialinius klausimus. Tai jau trečiasis šio ciklo vakarėlis.

Pradžia – 22:00

Įėjimas, kaip visada, 3 EUR auka queer krepšinio komandai „Gender Wrongs”.

Nuotrauka – CC licenzija, aut. Marcela, flickr.com (A photo of “Revolutionary”, a painting by Wadsworth A. Jarrell on display at the Brooklyn Museum).