lt| en
lt| en

2016 10 01

Dokumentinis kinas mokyklose: interaktyvus seminaras pedagogams

Lietuvos žmogaus teisių centas ir tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus Kinas“ kviečia 5­–12 klasių mokytojus, socialinius pedagogus ir mokyklų psichologus, taip pat atitinkamų studijų vyresnių kursų studentus dalyvauti 1,5 dienos trukmės praktiniame seminare „Dokumentinis kinas mokyklose“. Spalio 17–18 d. Vilniuje vyksiančiame reginyje bus kalbama apie audiovizualinių priemonių panaudojimą ugdymo procese. Dalyviai turės galimybę susipažinti su skirtingais edukaciniais filmais, išbandyti juos aptarti klasėje skirtas metodikas, pasidalinti savo darbo mokykloje patirtimi.

Seminaras bus paremtas jau 15 metų Čekijoje vykstančio dokumentinių filmų festivalio „Vienas pasaulis“ ir jo įgyvendinamos programos mokykloms patirtimi. Užsiėmimus ves lektorė ir mokytoja iš Čekijos Vlasta Urbanova ir „Vienas pasaulis“ programos mokyklose vadovė Jana Bok Touzimska.

Nemokamas seminaras vyks angliškai (be vertimo), dalyviai turi suprasti ir gebėti bendrauti šia kalba. Norintys seminare dalyvauti pedagogai ir psichologai turi užpildyti registracijos formą iki spalio 14 d. 12.00 val. (goo.gl/forms/po1S1wEJuZWv6I2m2). Dalyvių skaičius ribotas, į seminarą bus kviečiami tik organizatorių atrinkti asmenys. Registruodamiesi dalyviai įsipareigoja dalyvauti visą seminaro laiką.

Daugiau informacijos pdf prisegtuke.