lt| en
lt| en

Bilietai

Nepatogus kinas – žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis – siekia būti prieinamas visiems. Tačiau tam, kad toks išliktų, reikalinga žiūrovų parama. Kino salių nuoma, filmų licencijos ir jų atvežimas į Lietuvą, vertimai, reklama  – brangiai kainuoja. Todėl be žiūrovų prisidėjimo festivalis ateityje vykti negalės. Festivalio komanda kiekvienais metais siekia, kad festivalyje galėtų dalyvauti visi, o žiūrovai, kurie nori būti tikri, jog susiplanavę vakarą į kino seansą pateks, į jį tikrai patektų. Todėl nuo šiol įsigyti bilietus ir paremti festivalį galite dviem būdais.

 

TRADICINIS BŪDAS  įsigyjant bilietą kino teatro kasoje.

Kaip ir anksčiau, įsigyti bilietus ir tuo pačiu paremti festivalį galite visose festivalio filmų rodymo vietose. Bilietus galite įsigyti seanso dienai ir 1 dienai į priekį. Perkant šiuo būdu, kiekvienas žiūrovas nusprendžia pats, kiek vertas festivalio bilietas (bilieto kaina bent 1 ct).

 

ELEKTRONINIS BŪDAS – per „Tiketos“ sistemą.

Nenorintys ar negalintys stovėti eilėse prie kasų ar planuojantys savo laiką gali pirkti bilietus elektroniniu būdu į bet kurios dienos festivalio seansą bet kuriame Lietuvos mieste. Tai galima padaryti iš namų, tačiau tokių bilietų pardavinėti nuo 1 cento mes negalime. Todėl fiksuota elektroninio bilieto kaina yra 2 EUR (bei aptarnavimo mokestis).

 

Tikimės, kad tai padės dar platesniam žiūrovų ratui atrasti Nepatogų kiną ir jame lankytis be trukdžių. Žiūrovai, neturintys bilietų į seansus nebus įleidžiami.