lt| en
lt| en

Kontaktai

Nepatogus kinas
Smetonos g. 5, 311 kab., 3 aukštas
Vilnius LT-01115

Bendroji informacija:
tel.: +370 5 262 8858
el. paštas: festival [et] nepatoguskinas.lt

Komanda

Gediminas Andriukaitis
Festivalio direktorius
gediminas@nepatoguskinas.lt

Komanda

Justė Zavišaitė
Vykdomoji direktorė
juste@nepatoguskinas.lt

Monika Sungailaitė
Festivalio koordinatorė
monika@nepatoguskinas.lt

Dovilė Grigaliūnaitė
Atstovė spaudai ir programos sudarytoja +37067010584
dovile@nepatoguskinas.lt

Virginija Vareikytė
Viešųjų ryšių koordinatorė
virginija@nepatoguskinas.lt

Monika Markevičiūtė
Projektų koordinatorė
markeviciute@nepatoguskinas.lt

Austė Zdančiūtė
Programos sudarytoja ir vertimų koordinatorė
auste@nepatoguskinas.lt

Narius Kairys
Programos sudarytojas
narius@inconvenientfilms.lt

Vladas Rožėnas
Programos sudarytojas
vladas@inconvenientfilms.lt

Birutė Sabatauskaitė
Diskusijų koordinatorė
birute@lchr.lt

Simona Gaidytė
Nepatogaus kino klasės vadovė
simona@lchr.lt

Julija Matulytė
Vertimų koordinatorė
vertimai@nepatoguskinas.lt

Ona Kotryna Dikavičiūtė
Svečių koordinatorė
kotryna@inconvenientfilms.lt

Rimvydas Kalinauskas
Savanorių koordinatorius
savanoriai@nepatoguskinas.lt

Eglė Vitkutė
Vizualinės komunikacijos dizainerė
egle.vitkute@gmail.com

Giorgio Ruggeri
Vizualinės komunikacijos dizaineris
giorgioruggeri91@gmail.com